REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Utworzono dnia 21.02.2024
W związku z rozpoczęciem w dniu 4 marca 2024 r. Postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025, w załączeniu przesyłam Państwu „Informator” dla rodziców, który w dniu dzisiejszym zostanie również opublikowany na stronie Naboru w zakładce „Dokumenty”. Informator zawiera wszystkie ważne daty, kryteria brane pod uwagę w procesie rekrutacji oraz punkty, które kandydat może uzyskać za poszczególne preferencje. Zgodnie z ustawą Prawo oświatowe, w terminie na 7 dni przed rozpoczęciem postępowania rekrutacyjnego tj. od dnia 26 lutego rodzice dzieci uczęszczających w roku bieżącym do przedszkoli, mają możliwość złożenia w swojej placówce „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025” (wzór w załączniku). UWAGA Rodzice składają deklarację wyłącznie w wersji papierowej w swojej placówce do dnia 29 lutego 2024r. do godz. 12:00.

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.