REKRUTACJA DO SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

• Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami składamy  od 17 maja 2021 r. do 21 czerwca 2021 r.,
     z wyjątkiem szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji oraz do szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych, do których wnioski składane od 17 maja 2021 r. do 31 maja 2021 r.
  • Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty należy złożyć od 25 czerwca 2021 r. do 14 lipca 2021 r.
  • Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych ogłoszone zostaną 22 lipca 2021 r.
  • W terminie od 23 lipca 2021 r. do 30 lipca 2021 r., w przypadku kandydatów zakwalifikowanych, składa się potwierdzenie woli przyjęcia oraz pozostałe dokument wymienione w informatorze
  • Listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych ogłoszone będą 2 sierpnia 2021 r.

Szczegóły na stronie MEiN : https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/terminy-rekrutacji-do-szkol