Zajęcia Koła Filmowego - wykorzystanie sprzętu do filmowania

Utworzono dnia 15.06.2023

Uczniowie klas 4-8 naszej szkoły mogą brać udział w zajęciach Koła Filmowego. Dzięki wykorzystaniu sprzętu zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości zajęcia są ciekawsze, a filmy które nagrywamy są bardziej profesjonalne.

W zeszłym roku szkolnym film który nagrali uczniowie klas 8, otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży "Pomóż ocalić życie bezbronnemu". Zapraszam do obejrzenia filmu:

Z uczniami klas 5 braliśmy udział w całorocznym projekcie ekologicznym. Zmontowaliśmy film podsumowując projekt "Jestem Eko":

W obecnym roku szkolnym robimy filmy matodą poklatkową, wykorzystując statyw, aparat, zestaw oświetlenia, blendę fotograficzną oraz stół bezcieniowy. Dźwięk nagrywamy wykorzystując profesjonalne mikrofony i ekrany akustyczne. Filmy będziemy montować w programie Movie Studio Platinum.
Wszystkie sprzęty zostały zakupione w ramach "Laboratoriów Przyszłości".

Film metodą poklatkową

Utworzono dnia 28.11.2023, 09:00

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.